Комплект змінних фільтрів для бризера Tion 3S (G4 + Н11+ АК-XL)

Комплект змінних фільтрів для бризера Tion 3S (G4 + Н11+ АК-XL)
Код: 100464
БрендTion
Клас фільтраG3, H11, AK-XL
Опис
Характеристики
Доставка і гарантія
Відгуки

Фільтри брізерів TION серії 3S


Брізери TION сьогодні є одним з найбільш затребуваних варіантів для очищення та фільтрації повітря в приміщеннях будь-якого типу. У них використовуються різні типи фільтрів, які мають відмінності як за ціною, так і за функціональними особливостями.


Наприклад, фільтр первинної очистки, який відноситься до класу G4 та коштує 400 гривень – це стандартний варіант, який початково встановлений на усіх версіях брізера. Він необхідний для очищення повітря від таких забруднень, як пух, котяча та собача шерсть, квітковий пилок, великі частки пилу, і так далі. 


Для збереження функціональності фільтр рекомендується щомісяця чистити за допомогою пилососу та проточної води. Заміна на новий фільтр класу G4 виконується один раз на 12 місяців.


Для більш тонкого очищення застосовується фільтр HEPA серії Е11(H11), вартість якого становить 1150 гривень. Його можливості суттєво більші: він дозволяє якісно очистити повітря в приміщенні відповідно до найсуворіших гігієнічних стандартів.


Затримуються найдрібніші забруднення, в тому числі спори грибка та плісняви, пилок рослин, мікроорганізми, і так далі. Міняти фільтр цього типу необхідно кожного року, або один раз на два роки (це визначається умовами експлуатації обладнання).


Фільтр, який відноситься до адсорбційно-каталітичного типу серії AK-XL, коштує 1150 гривень. Використовується для очищення повітря від вуличного смогу, відпрацьованих газів від автомобілів, викидів промислових підприємств. Замінюється щорічно.
 

Основні характеристики
Бренд
Tion
Очищення повітря
Клас фільтра
G3, H11, AK-XL
Режими роботи
Управління
Датчики і індикатори
Габарити
Комплектація
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Товарний чек
Монтаж
Сервісна інформація
Доставка

Наша компанія виконує доставку Ваших замовлень по всій Україні!

По місту Києву і Київській області ми доставляємо товар власною службою доставки.
При доставці замовлення в інші міста України ми використовуємо компанії спеціалізуються на вантажних перевезеннях.

 

Вартість доставки по Києву та Київській області
  • У межах Києва – товар на суму від 10000грн – безкоштовно, (аксесуари тільки компаніями вантажоперевізників);
  • По Київській області вартість доставки за тарифами компанії вантажоперевезень, доставка ку'єром обмовляється окремо з менеджером

Ви можете забрати товар самостійно за адресою: пр. Степана Бандери 28а (корпус Б), попередньо погодивши час з менеджером;
доставка партії рекуператорів  до дверей можлива і обмовляється окремо.

 

Терміни доставки по Києву та Київській області
  • Доставка товарів у вихідні дні можлива і обумовлюється окремо;
  • У вихідні дні ми приймаємо замовлення онлайн (оформлені на сайті) на понеділок;
  • Ви можете замовити доставку на будь-який зручний для Вас час і день.
Доставка по Україні
  • Вартість варіюється в залежності від способу доставки (самовивезення зі складу перевізника, безпосередньо до дверей) і вибору компанії вантажоперевізника;
  • Доставка замовлень по Україні здійснюється засобами компаній вантажоперевізників, таких як Нова Пошта, Делівері, Укрпошта, Інтайм, Міст експресс.
Гарантія

Гарантійні послуги

На товари у нашому магазині надається гарантія, яка підтверджує зобов'язання щодо відсутності в товарі заводських дефектів. Гарантія надається на термін від 2 тижнів до 36 місяців залежно від сервісної політики виробника. Термін гарантії вказано в описі кожного товару на нашому сайті. Будь ласка, перевіряйте комплектність і відсутність дефектів у товарі під час отримання. Гарантійним обслуговуванням займаються сервісні центри, авторизовані виробниками. Адреси і телефони сервісних центрів ви можете знайти на гарантійному талоні чи у списку сервісних центрів. Якщо у вашому місті немає сервісного центру, який обслуговує товар, ви можете звернутися до сервісного відділу нашого магазину.

Відгуки
Додати відгук