Для чого потрібна вентиляція в приміщенні?

Відповідь проста - отримати необхідний рівень кисню.


Вплив свіжого повітря на здоров'я неоціненний - і для дорослих, і для дітей. Перевтома, дратівливість, безініціативність, лінь, нервові зриви - все це зникає, коли ми вдихаємо «правильне» повітря.


Що стосується житлових приміщень - тут теж важливий постійний повітрообмін. Якщо вчасно не забезпечити вентиляцію в приміщенні, вас чекає конденсат на вікнах, грибок, підвищена вологість, поява специфічних запахів

Варіанти організації припливу свіжого повітря в приміщеннях
Відповімо на всі ваші запитання
Вентиляція квартир
Вентиляция квартир

Вентиляція є фундаментальним компонентом сучасного житлового простору.
Забезпечте свою квартиру свіжим повітрям — і ваш сон та самопочуття будуть бездоганними. Встановіть брізер або побутовий рекуператор повітря.
 

Вентиляція приватних будинків
Вентиляція приватний будинок

Організуйте надходження свіжого повітря до кожного приміщення приватного будинку, встановивши брізер або побутовий рекуператор повітря.

Вентиляція шкільних класів
Вентиляція шкільних класів

Проводити урок в задушливому класі або провітрити його між заняттями, але замерзнути — одвічна дилема для школярів і вчителів. Наповнюйте приміщення свіжим повітрям, застосовуючи припливні пристрої вентиляції.

Вентиляція дитячих садків
Вентиляція дитячих садків

Застояне повітря в приміщеннях негативно впливає на стан здоров'я та самопочуття людей. Подбати про те, щоб дітки та їхні вихователі дихали свіжим повітрям, допоможе встановлення брізера або побутового рекуператора.

Вентиляція офісу
Вентиляція офісу

Здорова атмосфера в офісі — це продуктивність і настрій на весь день.
Налагодьте вентиляцію в вашому офісі: встановіть брізер або побутовий рекуператор повітря.
 

Вентиляція салону краси
Вентиляция салона красоты

Протягом усього дня в салоні краси створюється нігтьовий дизайн і виконується фарбування волосся, що призводить до дефіциту свіжого повітря. Забезпечуйте ним робоче місце, використовуючи припливну вентиляцію — тоді співробітники та клієнти будуть задоволені.

Думки
експертів
Думки
експертів

При виборі правильних систем вентиляції для ваш

Вентиляція – це, безсумнівно, один з ключових е

Припливна установка для квартири і будинки. Монтаж. Гарантія.

Рекуператор, рекуперація тепла - актуальні та корисні поняття для економії платежів за тепло або кондиціонування в кожному будинку або квартирі. 

Що таке рекуператор та рекуперація тепла?
Переваги децентралізованої вентиляції
Бюджет.

Реалізація вентиляції на базі децентралізованих установок дешевше, ніж система повітроводів.

Терміни.

Монтаж системи здійснюється протягом 1 дня.

Ремонт.

Децентралізовану систему вентиляції, на відміну від припливно-витяжної з повітроводами, можливо монтувати вже по готовому ремонту.

Забрати з собою.

Якщо ви ставите вентиляцію в орендованому приміщенні, то зможете з легкістю забрати установку з собою в нове приміщення при переїзді. Демонтаж здійснюється протягом 2-3 годин.

Простота монтажу.

Децентралізовану вентиляцію монтувати значно простіше, ніж систему повітропроводів. Зрозуміла інструкція і наша консультація нададуть можливість змонтувати систему навіть звичайним будівельникам.

Поступова комплектація.

Якщо Ваш бюджет не дозволяє реалізувати вентиляцію у всіх приміщеннях, ви можете робити це поступово в міру можливості.

Наявність.

Товари децентралізованої вентиляції, як правило, завжди доступні на складі.

Переваги децентралізованої вентиляції
Приклади
реалізації
рекуператор а офiсi

Сьогодні кожен орендар та орендодавець повинен розуміти: відсутність свіжого повітря в офісі приз

Незалежна вентиляція класу Вентс Мікра 100 WIFI

Реалізація проекту автономної вентиляції класу на базі 2-х рекуператорів Вентс Мікра 100 WIFI.

Зробити підбір під ваші приміщення?

Магазин вентиляції Київ Recuperator.com.ua точно знає, від чого залежить комфорт і зручність людей в будь-якому приміщенні, незалежно від його типу, площі, особливостей планування і призначення. Неважливо, чи живете ви в новій квартирі або працюєте в офісі, необхідно забезпечити певні умови, серед яких:

температура;
вологість повітря;
свіжість повітря;
чистота (захист від бактерій) повітря і так далі.

Ще кілька десятків років тому для всього вище перерахованого використовувалася виключно природна вентиляція квартири Київ у вигляді кватирок, які нещільно закривалися, щілин під міжкімнатними дверима і вентиляційної шахти в кухні і ванній.
Зрозуміло, в сучасних умовах можливості природної вентиляції істотно урізані самою людиною, а точніше – сучасними матеріалами і технологіями будівництва. Звідси і з'являються грибок та пліснява у ванній і на укосах біля металопластикових вікон, а разом з ними – всілякі проблеми зі здоров'ям у тих, хто проживає в квартирі або працює в офісі.

 

Просте і ефективне рішення – примусова вентиляція будинку Київ

Фахівці виділяють кілька основних умов, які відповідають за створення оптимального мікроклімату і комфорту в приміщенні:

необхідний баланс між свіжим повітрям і повітрям, що видаляється з приміщення
підігрів припливного повітря взимку за допомогою калориферів або теплообмінників, встановлених в систему вентиляції
охолодження за допомогою кондиціонерів
правильна вологість повітря.

Грамотно організоване кондиціонування і вентиляція Київ сьогодні є основними факторами успіху в боротьбі не тільки з усілякими вірусними інфекціями і алергічними захворюваннями. Завдяки вентиляційним системам вдається знизити негативний вплив підвищеної вологості на предмети обстановки, елементи інтер'єру та декору, що позбавляє вас від необхідності додаткових фінансових витрат.
Наш інтернет-магазин пропонує все для вентиляції Київ, допомагаючи вирішити найскладніші і глобальні питання створення оптимального мікроклімату в приміщенні. Наше обладнання (рекуператори, брізери і аксесуари до них) створює комфортні умови праці і проживання для найвимогливіших клієнтів.

 

Запропоновані рішення

Сучасна ефективна вентиляція Київ – це вже далеко не просте провітрювання за допомогою існуючих вікон і дверей, яке не дасть таких результатів, як очищення вхідного повітря від пилу і бруду, усунення шуму вулиці і протягів.
Системи вентиляції Київ затребувані в будь-який час року. При опаленні в зимовий період повітря пересихає, а в літню пору збільшується вологість, тому установка вентиляції Київ з рекуперацією допоможе позбутися від цих недоліків і створить необхідну атмосферу в приміщенні.
Вентиляція і кондиціонування Київ – це системи різної конструкції і принципу дії. Серед них:

 

Витяжна система

Зазвичай використовується в санвузлах та на кухні. Свіже повітря надходить природним шляхом через щілини у вікнах і дверях. Повітря при працюючій витяжній системі, як правило, розряджене, і при відкриванні дверей потік свіжого повітря з пилом і брудом прагне потрапити в приміщення – це один з мінусів використання подібних систем.

 

Припливна система 

Припливна вентиляція Київ, купити яку можна в нашому магазині, «заганяє» свіже повітря в приміщення і тим самим створює нагнітання тиску. Відпрацьована суміш витягується природним шляхом через ті ж щілини в дверях і вікнах.


Припливно-витяжна система 

Ця система позбавлена ​​всіх перерахованих вище недоліків, свіже повітря потрапляє в приміщення, проходячи через фільтри і калорифери, а відпрацьоване повітря видаляється на вулицю. У приміщенні завжди присутнє свіже повітря, а у випадку холодів воно підігрівається.

 

Припливно-витяжна система з рекуперацією

Найбільш універсальна система, економічно виправдана з точки зору енергозбереження. Витяжне повітря проходить через спеціальний рекуператор, який, в свою чергу, віддає своє тепло свіжому повітрю, що надходить.

При такій системі потоки повітря не перетинаються, а тільки передають тепло і вологість один одному, істотно зменшуються витрати на обігрів повітря в зимовий час. Система автоматично регулює температуру, вологість, потік повітря. Дана система є найбільш універсальною і зручною.

Связаться с Recuperator

Связаться
с Recuperator

Связаться с Recuperator в телеграм
Связаться с Recuperator в вайбер