Prana 150 Eco Life M2023

Купівля частинами
«Покупка частинами»
Місяців2
Платежів3
Вартість15966 грн

Сума платежу

5322
грн/міс

* Для оформлення Покупки частинами потрібна карта монобанк, доступний ліміт для покупки частинами більше вартості замовлення, на рахунку достатньо коштів для першого внеску, смартфон з встановленим додатком. Оформлення проходить онлайн.

Prana 150 Eco Life M2023
Код: 10039
БрендPrana
ТипПрипливно-витяжний
Клас фільтраG3
Попередній нагрів
Рекуператор
Опис
Характеристики
Документація
Доставка і гарантія
Відгуки

Prana 150 Eco Life M2023

Призначення

Prana 150 Eco Life - це базова модель топової серії Eco Life припливно-витяжних вентиляційних систем нової лінійки M2023.

У Eco Life є всі можливості та переваги серії Standart та Eco Energy: висока енергоефективність, авторежими, регульовані приплив та витяжка, контроль температури та вологості, а також атмосферного тиску повітря.

Для повного контролю над якістю повітря в приміщенні було додано розширені Smart-функції: контроль температури повітря на вході та виході з рекуператора як для припливу, так і для витяжки, а також оцінка якості повітря на наявність летких органічних речовин та за концентрацією СО2.

Високоякісний повітрообмін та чисте повітря з 150 Eco Life - це незалежна ефективна вентиляція з ефективністю енергозбереження до 98%, реальне та швидке рішення для вентиляції житлових або офісних приміщень на будь-якому етапі ремонту або в готовому приміщенні.

Продуктивність повітрообміну цього рекуператора становить від 5 до 70 м3/год. Довжина робочого модуля - від 450 мм, діаметр - 160 мм.

 

 

Для яких приміщень підходить

Даний рекуператор підійде як для квартири, так і для приватного будинку, офісу, школи та дитсадка: скрізь, де є підвищені вимоги до якості повітря. У приміщенні може бути встановлений один або декілька рекуператорів залежно від розрахунку необхідного за нормами повітрообміну.

 

 

З чого складається система

Рекуператор Prana працює за наступним принципом: повітря, що виходить з приміщення, видаляється на вулицю, віддаючи своє тепло мідному теплообміннику. Одночасно це тепло використовується для нагрівання повітря, що надходить із вулиці суміжними каналами теплообмінника.

Сам рекуператор складається з мідного теплообмінника, внутрішньої кришки з дисплеєм та зовнішньої решітки, вентиляторів та фільтрів (опція).

У Prana 150 Eco Life встановлено: три датчики температури повітря і датчик рівня вологості, датчик атмосферного тиску, датчик якості повітря VOC, датчик CO2eq.

Більш розвинена автоматика дозволяє гнучко регулювати повітрообмін залежно від якості повітря у приміщенні.

 

 

Управління

PRANA 150 серії Eco Life – модель, яка може керуватись за допомогою пульта дистанційного керування. Також через сервіс PRANA ONLINE підтримується керування через Bluetooth та Wi-Fi за допомогою мобільного додатка для смартфона на системах Android та IOS.

 

 

Монтаж

Монтаж проводиться у стіну. При встановленні в будинку вище 4-го поверху рекомендується встановити зовні вітрозахисну кришку.

Більше інформації про монтаж рекуператорів ви можете отримати з цієї статті.

 

Особливості

 • Модель PRANA 150 Eco Life можна монтувати у стінах стандартної товщини та товстіших.
  Два вентилятори, що працюють у протилежних напрямках, забезпечують регульований повітрообмін 5-70 м3/годину.
  Реалізовано роздільне управління вентиляторами притоку та витяжки.
  Вентилятори надійні та економічні з 6-рівневим регулюванням швидкості.
  Оригінальний мідний теплообмінник від Прана, а мідь – природний антисептик. На поверхнях теплообмінника що неспроможні розвиватися бактерії, віруси, мікроби.
  Особливість такої припливно-витяжної системи полягає в тому, що потоки припливу та витяжки повітря не перемішуються між собою, а обмінюються теплом через мідні стінки теплообмінника з відмінними теплопровідними якостями. Тому системи PRANA вирізняються високою енергоефективністю.
  Для контролю якості повітряного середовища в приміщенні та гнучкого регулювання продуктивності в моделі є повний набір датчиків: три датчики температури, датчики атмосферного тиску та рівня вологості, датчики VOC і CO2eq.
  На дисплеї передньої кришки та в мобільному додатку є відображення показань таймера, дати та часу, індикація забрудненості фільтра, а також вибраних режимів роботи. Додатково для установок Eco Life передбачена індикація поточного показника ККД системи, а також моніторинг зміни якості повітря та температур припливу та витяжки (у мобільному додатку при підключенні через Wi-Fi).
  Функція "АВТО" забезпечує автоматичне регулювання повітрообміну відповідно до показників датчика вологості, CO2eq та якості повітря VOC, при необхідності переводить пристрій у Зимовий режим.
  Функція AUTO PLUS автоматично коригує роботу вентиляції до рівня з низьким рівнем шуму, прийнятного для часу нічного відпочинку.
  Функція Таймер сну допомагає виставити час затримки відключення рекуператора.
  На дисплеї кришки та в мобільному додатку передбачено інформування про стан фільтра та необхідність його обслуговування, а також про показник ККД системи.
  У холодну пору, коли температура зовнішнього повітря стає нижчою за +4 градуси, для надійної роботи вентиляції використовується «Зимовий режим» у супроводі з функцією «Мінідогрів». Таким чином, попереджається утворення льоду на теплообміннику та покращується відведення конденсату.
  Є режим провітрювання (Boost) – з максимальною продуктивністю системи, він використовується для швидкого оновлення повітря в приміщенні. Цей режим не рекомендовано для постійного використання.
  Додаткове встановлення фільтра грубого очищення повітря (опція) захистить приміщення від зовнішнього пилу та комах.
  За допомогою мобільного додатка можна гнучко керувати системою вентиляції та програмувати її роботу. Ви можете регулювати ефективність припливу та витяжки, налаштовувати потрібний рівень швидкості вентиляторів.
  Простий монтаж. Пристрій монтується у стіну швидко та акуратно. Модуль рекуператора надійно теплозвукоізольований під час встановлення в стіну. Не потрібно проводити зовнішні монтажні роботи для встановлення зовнішніх ковпака або решітки.

Що ви отримуєте, встановивши даний рекуператор

 • Один прилад - унікальне вирішення багатьох проблем: тепер немає поганого повітря, надмірної вологості та плісняви, пилу та шуму з вулиці, задухи, алергії, зовнішніх запахів та диму.
 • Автоматичне регулювання повітрообміну на основі інтелектуального аналізу даних про якість повітря створює найбільш здорові та приємні умови мікроклімату. Результат роботи Prana 150 Eco Life - комфортні та здорові умови та ефективний повітрообмін.
 • Немає необхідності відчиняти вікна для провітрювання, тим самим ви отримуєте тишу в будинку (наприклад, немає шуму машин, гучних компаній :))
 • Ще менше з'являється пилу у приміщенні (за рахунок закритих вікон).
 • Корисний для дому, квартири, установи або офісу, скрізь, де необхідне здорове і чисте повітря.
 • Зручні варіанти керування, прості та приємні для кожного користувача.
 • Обслуговування не займе багато часу - пристрій легко чистити.
 • Вписується абсолютно в будь-який інтер'єр, можна замовити передню кришку в різних колірних варіаціях.

 

Комплектація

 1. Рекуператор
 2. Пульт ДУ
 3. Паспорт виробу
 4. Посібник користувача
 5. Товарний і гарантійний талон від компанії Recuperator

Сервіс

Якщо з вашим рекуператором виникли проблеми - телефонуйте нам +380672003939.
* РЕКОМЕНДУЄМО обслуговувати рекуператор не менше ніж 1 разу на 3 місяці!

 

Як і де купити

Купити рекуператор ви можете онлайн у нас на сайті або відвідати один з наших шоу-румів в Україні, де перед покупкою ви зможете попередньо побачити і послухати, як працює обладнання.

Вся продукція, яка представлена ​​в нашому магазині, відповідає всім необхідним стандартам, має офіційний сертифікат якості і гарантійний термін.

Основні характеристики
Бренд
Prana
Модель
Prana 150 Eco Life M2023
Тип
Припливно-витяжний
Повітрообмін в режимі регенерації
70 м3/год.
Попередній нагрів
Рекуператор
Матеріал рекуператора
Мідь
Ефективність рекуперації тепла
98 %
Кількість швидкостей
6
Рівень шуму на відстані 3м
8-36 дБ
Робочий діапазон температур
-30 - +50 °C
Споживана потужність
3,2-12 Вт
Споживана потужність з преднагрівачем
74 Вт
Клас захисту
IP24
Тип приводу внутрішньої заслінки
Ручна заслінка
Напруга живлення
1/220/50 В
Очищення повітря
Клас фільтра
G3
Режими роботи
Приплив і витяжка
Тільки приплив
Тільки витяжка
Рекуперація тепла
Рекуперація холоду
Управління
Авто режим
Нічний режим
Незалежне керування вентиляторами
Пульт ДУ
Перемикач швидкостей
Управління по Bluetooth
Wi-Fi
Датчики і індикатори
Датчик атмосферного тиску
Датчик вуглекислого газу (СО2)
Датчик якості повітря
Датчик температури
Датчик вологості
Індикатор забрудненості фільтра
Індикатор роботи
Показник ККД
Габарити
Комплектація
Інструкція з експлуатації
Пульт ДУ
Гарантійний талон
Товарний чек
Монтаж
Діаметр робочого модуля
160 мм
Довжина робочого модуля
450 мм
Діаметр монтажного отвору
162 мм
Сервісна інформація
Гарантія
24 міс.
Країна збірки
Україна
Країна виробник
Україна
Доставка

Наша компанія виконує доставку Ваших замовлень по всій Україні!

По місту Києву і Київській області ми доставляємо товар власною службою доставки.
При доставці замовлення в інші міста України ми використовуємо компанії спеціалізуються на вантажних перевезеннях.

 

Вартість доставки по Києву та Київській області
 • У межах Києва – товар на суму від 10000грн – безкоштовно, (аксесуари тільки компаніями вантажоперевізників);
 • По Київській області вартість доставки за тарифами компанії вантажоперевезень, доставка ку'єром обмовляється окремо з менеджером

Ви можете забрати товар самостійно за адресою: пр. Степана Бандери 28а (корпус Б), попередньо погодивши час з менеджером;
доставка партії рекуператорів  до дверей можлива і обмовляється окремо.

 

Терміни доставки по Києву та Київській області
 • Доставка товарів у вихідні дні можлива і обумовлюється окремо;
 • У вихідні дні ми приймаємо замовлення онлайн (оформлені на сайті) на понеділок;
 • Ви можете замовити доставку на будь-який зручний для Вас час і день.
Доставка по Україні
 • Вартість варіюється в залежності від способу доставки (самовивезення зі складу перевізника, безпосередньо до дверей) і вибору компанії вантажоперевізника;
 • Доставка замовлень по Україні здійснюється засобами компаній вантажоперевізників, таких як Нова Пошта, Делівері, Укрпошта, Інтайм, Міст експресс.
Гарантія

Гарантійні послуги

На товари у нашому магазині надається гарантія, яка підтверджує зобов'язання щодо відсутності в товарі заводських дефектів. Гарантія надається на термін від 2 тижнів до 36 місяців залежно від сервісної політики виробника. Термін гарантії вказано в описі кожного товару на нашому сайті. Будь ласка, перевіряйте комплектність і відсутність дефектів у товарі під час отримання. Гарантійним обслуговуванням займаються сервісні центри, авторизовані виробниками. Адреси і телефони сервісних центрів ви можете знайти на гарантійному талоні чи у списку сервісних центрів. Якщо у вашому місті немає сервісного центру, який обслуговує товар, ви можете звернутися до сервісного відділу нашого магазину.

Відгуки
Додати відгук